Kategorie: Wszystkie | ::autor:: | nowa huta | techniczne
RSS
poniedziałek, 31 października 2005
nh people - nh style

Nowa Huta - Ludzie Nowej Huty

Nowa Huta - to nie tylko miejsce. Nowa Huta to też ludzie.. Panuje tu zupełnie inny styl bycia, zachowania - szczególnie wśród młodych. Okazywany jest (w moim mniemaniu) przede wszystkim specyficznym ubiorem. Bluza z kapturem i luźne spodnie to uniwersalny outfit na każdą okazję. W mediach oczywiście "zakapturzeni młodzieńcy" kreowani są na morderców i bandziorów. Ja wykorzystałem ten nowohucki styl w moim zdjęciu. A jako że ostatnio popadam w fotograficzny minimal - wyszło co wyszło.

ps. Przód Modela (a raczej Modelki) można zobaczyć gdzie indziej w sieci :)

23:33, nhblog
Link Komentarze (1) »
czwartek, 27 października 2005
nowa huta plac centralny

Nowa Huta - Plac Centralny i Aleja Róż

Długo nie wrzucałem zdjęć. Wiem... ale komputer odmówił mi posłuszeństwa, nie będę wdawał się w szczegóły. Generalnie znów mam dostęp do bloga i znów coś Wam chcę pokazać z mojej Nowej Huty. To co na zdjęciu (choć niewiele :) to miejsce gdzie zbiega się Aleja Róż z Placem Centralnym.

ps. Dostałem maila od czytelnika mojego bloga z kilkoma zdjęciami jego autorstwa. Dziękuję serdecznie. Odpowiadam też na jego propozycję : nie wiem jeszcze czy będę wrzucał zdjęcia innych autorów niż moje. Ten blog w zamierzeniu jest moim subiektywnym spojrzeniem na Nową Hutę. Nie Chciałbym wprowadzać zamieszania. Ale nie jestem jeszcze pewien do końca. Zobaczymy...

23:53, nhblog
Link Komentarze (1) »
piątek, 14 października 2005
Ptaszek

Nowa Huta - os.Kościuszkowskie

Ptaszek jaki jest - każdy widzi :) Nowa Huta - os. Kościuszkowskie

09:31, nhblog
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 10 października 2005
Tyłem do słońca

Nowa Huta - Łąki Nowohuckie

Na spacer wyszedłem przed 16:00. Ładna pogoda sprzyjała zdjęciom. Wszystkie jednak były jakies takie nijakie. No ale nic - grunt to się nie poddawać. Skierowałem się w stronę Łąk Nowohuckich. Jeśli nie krajobraz to może jakiegoś zwierzaka ustrzelę (aparatem). Dotarłem do łąk od strony stacji benzynowej. Pochodziłem trochę po starych działkach i ruszyłem w stronę Nck-u. Akurat miałem za plecami słońce kiedy moim oczom ukazał się taki widok - wystarczyło unieść obiektyw tak żeby z pola widzenia zniknęła ziemia.

22:12, nhblog
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2