Kategorie: Wszystkie | ::autor:: | nowa huta | techniczne
RSS
wtorek, 30 maja 2006
Benedetto!, Benedetto!

Papież Benedykt XVI

Spotkanie młodzieży z Papieżem Benedyktem XVI - może nie był to temat stricte nowohucki ale moim zdaniem dotyczył Nowohucian jak najbardziej. Starałem się towarzyszyć Papieżowi podczas całej jego pielgrzymki krakowskiej. Aparat oczywiście miałem ze sobą. Powstało wiele zdjęć, gorszych i lepszych, jednak z tego jestem chyba najbardziej zadowolony. W trakcie tego spotkania można było zobaczyć, że Papież Benedykt w końcu poczuł swobodę spotykając się z młodymi.

niedziela, 28 maja 2006
Łaźnia Nowa

Nowa Huta - Teatr Łaźnia Nowa

Teatr Łaźnia Nowa. Przeniósł się do nas, można powiedzieć, niedawno. Niewątpliwie jednak przyłączył się do tego "boomu nowohuckiego". Dużo się tu dzieje mimo tak surowych warunków. Ale może to właśnie dlatego przychodzą tu ludzie... zobaczymy bo ponoć za niedługo ma być remont generalny.

18:51, nhblog , nowa huta
Link
piątek, 12 maja 2006
Kopiec - jedyne takie miejsce w Hucie !

Nowa Huta - Kopiec Wandy

Kopiec Wandy... jedyne takie miejsce w Hucie gdzie nadzwyczaj często można być zupełnie samemu. Dzisiaj wybrałem się tam późnym rankiem. Słońce już coraz mocniej przygrzewało, w oddali ptaki świergoliły. Udało mi się uczestniczyć w takim całkiem leniwym poranku.

A powyżej zdjęcie Kopca zrobione kilka dni temu jak widać wieczorową porą.

środa, 03 maja 2006
Krzyż Nowohucki ponownie

Nowa Huta - Krzyż Nowohucki

Zaglądając do swojego archiwum zdjęć natrafiłem na wcześniejszą próbę uchwycenia Krzyża Nowohuckiego. Zobaczcie i oceńcie, która komu bardziej odpowiada...

22:53, nhblog , nowa huta
Link