Kategorie: Wszystkie | ::autor:: | nowa huta | techniczne
RSS
niedziela, 26 marca 2006
Plac Centralny

Nowa Huta - Plac Centralny

Ta przepiękna loggia została zauważona przeze mnie na Placu Centralnym po stronie gdzie niegdyś była Moda Polska. A propos - szkoda, że wspomnianej M.P. nie ma już a w zamian istnieje tam coś innego moim zdaniem profanującego Plac - jakiś szmateks chyba.

piątek, 17 marca 2006
Nowa Huta w Kijowie

Musicie wybaczyć mi te braki w zdjęciach ale to co napiszę dalej, mam nadzieję, usprawiedliwi mnie choć trochę. Otóż wszystkich tych, którym nie udało się dotrzeć na wystawę w Ośrodku Kultury Norwida, zapraszam 24 marca o 21:00 do Kina Kijów do Galerii Cafe Filmowa. Właśnie tam nastąpi otwarcie wystawy moich prac, gdzie znajdziecie zarówno kilka nowych jak i kilka widzianych już, choć nie do końca tych samych, fotografii nowohuckich. Dlaczego "nie do końca?" to już sami ocenicie. A do wystawy zaprosiło mnie Kino Kijów z okazji Przeglądu Filmów Socrealistycznych (również o Nowej Hucie). Zatem czeka moc atrakcji.

Nowa Huta w Kijowie

sobota, 04 marca 2006
kino

Nowa Huta - Kino Sfinks

Kino studyjne Sfinks. Ostatnie z działających w Nowej Hucie. I jak widać wcale nie ma zamiaru się poddać i ulec otaczającym je zewsząd multipleksom. Może to i mała reklama z mojej strony ale co tam... chodzę do tego kina bo to tutaj znajduje odpowiadający mi repertuar i to tutaj właśnie nie jestem kolejnym klientem, któremu wepchnie się popcorn i wynocha na salę!