Kategorie: Wszystkie | ::autor:: | nowa huta | techniczne
RSS
niedziela, 27 listopada 2005
zamglony zalew

Nowa Huta - Zalew

Ostatnio robiąc zdjęcia kilku ciuchów w plenerze dotarliśmy nad Zalew. Pogoda - jak widać - szaro buro wszędzie, a tutaj jeszcze zebrała się mgła. Na domiar złego przemokły mi buty. Mimo to wyjąłem aparat. Zarówno ciuch wyszedł przyzwoicie jak i udało się zrobić fotkę dla Was drodzy czytelnicy mojego bloga. Nowa Huta znów zaskoczyła mnie swoim potencjałem - dla mnie możliwości fotograficznych - inni na pewno znajdą potencjał o charakterzem im odpowiadającym.

środa, 23 listopada 2005
to co juz nie powróci

Nowa Huta - Zgniatacz

Niewiele miałem możliwości wejść na teren dawnej Huty im. T. Sendzimira. Pamiętam pierwszy raz udało mi się z klubem fotograficznym do którego zapisałem się u początków mojej przygody z fotografią. Potem może jeszcze dwa lub trzy razy ... W zasadzie na krótki czas przed wyburzeniem ZGNIATACZA powstała ta fotografia. Niestety Nowa Huta pozbywa się tak cennych miejsc, z których woła do nas historia.

poniedziałek, 14 listopada 2005
nowa beton

Nowa Huta - Blokowisko

Ostatnio coraz więcej dzieje się w Nowej Hucie. To dobrze. Niestety im więcej wydarzeń tym więcej zdjęć publikuję w serwisie, a mniej mam czasu na publikacje blogowe.

Dzisiaj zdjęcie które powstało jeszcze w tamtym roku. Widzę w nim jednakże podobieństwo do jednego z ostatnich - mimo że zupełnie się TYM nie sugerowałem. Ciekawe... widać podobają mi sie nowohuckie blokowiska. Co Wy na to ? Co sądzicie o blokach Nowej Huty ? Czy podzielacie moje zdanie, że jest w nich jakiś ukryty urok ?

23:44, nhblog , nowa huta
Link